Ja arī Tu meklē kredītu vai kredīta veidu, kurš piedāvā aizdevumus bez ķīlas, tad Tev noteikti jāapskata ātrais kredīts, patēriņa kredīts, kā arī kredītlīnijas piedāvājumi. Lai gūtu mazliet vairāk informācijas par katru no šiem kredītu veidu piedāvājumiem, ir jāiepazīstas ar tiem tuvāk.

Ātrais kredīts

Nauda, aizdevums, eiro

Pirmais bez ķīlas aizdevums ir ātrais kredīts. Tas ir viens no populārākajiem aizdevuma veidiem, kurus iespējams aizņemties gan bez ķīlas, gan arī bez galvotāja. Lai aizņemtos gudrāk, ir ieteicams izvēlēties ātrā kredīta kompāniju, kura piedāvā saņemt pirmo kredītu bez procentiem. Tas nozīmē, ka atpakaļ būs jāatmaksā tieši tikpat, cik iepriekš aizņēmies. Šādas priekšrocības ātrā kredīta aizdevums piedāvā tikai vienu reizi.

Aizņemoties atkārtoti, Tev būs jāmaksā aizdevuma procentu likme. Pozitīvi ir tas, ka citu izdevumu šim aizdevumam nav. Ja laicīgi neizdodas atmaksāt aizdevumu, tas vienmēr ir iespēja pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu. Tas ir maksas pakalpojums un ir ieteicams tikai tad, kad cita izejas nav. Nākamais bez ķīlas aizdevums ir patēriņa kredīts. Ja atsevišķas kredītu kompānijas un pat bankas pieprasa ķīlu, lai izsniegtu patēriņa kredītu, tad joprojām ir pietiekoši daudz nebanku un dažas banku kredītu kompānijas, kuras piedāvā aizņemties patēriņa kredītu ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem bez ķīlas.

Pārliecinieties, ka Jūs ievērojat visus maksājumu termiņus. Vai Jums ir kredīts, auto finansējums, vai jebkāda cita veida parāds, ir svarīgi, ka Jūs veicat regulāru, savlaicīgu atmaksu vismaz par minimālo summu. Tas ir īpaši svarīgi ar kredīta atmaksu, jo citādi Jūs varētu zaudēt daudz, daudz!