IeguldītājsVajadzības gadījumā ātro kredītu noformēt var aptuveni stundas laikā, tādēļ dažreiz var rasties situācijas, kad Jūs to noformējat, ja vēlaties iegādāties kādu jaunu elektropreci vai mēbeli, Jums jāapmaksā dzīvokļa rēķins, vajadzīga nauda ekskursijai, vai ārstēšanās izdevumiem. Taču pienāk brīdis, kad Jūs saprotat, ka šie ātrie kredīti Jums ir pārāk daudz, kad Jums paliek apgrūtinoši atcerēties katra ātrā kredīta ikmēneša apmaksas datumu, kad visu ātro kredītu kopējā procentu likme sastāda paprāvu naudas summu.

Dažreiz rodas situācija, ka Jūs “peraties” kā varde pa dīķi, jo Jūsu ienākumi nav pietiekoši, lai katru mēnesi samaksātu visus ātros kredītus, līdz ar to Jūs sedzat tikai procentu maksājumus, lai pagarinātu atmaksas iespējas, taču ātro kredītu pamatsumma nemazinās, vai, ja nav citas iespējas, aizņematies jaunu ātro kredītu, lai atmaksātu veco. Jūsu stresa slieksnis ir stipri augsts un Jūs vairs nesaprotat kā tikt laukā no šī apburtā loka?

Mūsdienās ātro kredītu sektors piedāvā arī risinājumu šādās situācijās, proti – visus Jūsu ātros kredītus var apvienot vienā kredītā. Kā jau formējot jebkuru kredītu, arī pie šīs ātro kredītu apvienošanas, obligāta prasība, lai Jums ir oficiāli ikmēneša ienākumi, tātad vai esat darba attiecībās, vai esat pensionārs. Iespējams apvienot līdz pat 10-15 ātros kredītus. Visvienkāršāk kreditoru esošo piedāvājumu ir apskatīt internetā, izvērtēt kurš no tiem tieši Jums un Jūsu situācijai ir piemērotākais.

Apvienojot ātros kredītus, Jūs ievērojami ietaupīsiet uz kredītu procentu likmes maksājumu, šis ietaupījums būs pat vairākkārtīgs. Apvienojot ātros kredītus, jārēķinās ar vienreizēju komisijas maksu par kredītu apvienošanu un ikmēneša administrēšanas maksu, taču šie maksājumi salīdzinoši ir pavisam nelieli, turklāt ietaupījums uz procentu likmes maksājumu tiešām būs nozīmīgs. Dažas kredīta kompānijas apvienojot ātros kredītus piedāvā kredīta brīvdienas un pirmo maksājumu veikt tikai trešajā mēnesī pēc apvienotā kredīta noformēšanas. Kredīta kompāniju procentu likmes apvienotajiem kredītiem var būt dažādas, tādēļ šim faktoram pievērsiet pastiprinātu uzmanību, jo ikmēneša maksājumā tas var sastādīt jūtamu naudas summu.