18 gadi ikvienam Latvijas jaunietim ir īpašs vecums, jo tieši tad iestājas pilngadība, kas sev līdzi nes gan lielākas pilnvaras, gan arī liek uzņemties vairāk atbildības. Lai arī varētu šķist, ka kļūstot pilngadīgam visas pieauguša cilvēka privilēģijas nu ir tavā priekšā, un nekādi vecuma ierobežojumu vairs nepastāv, tā tas tomēr nav.

Kādiem mērķiem izmantot kredītus internetā?

Nauda

Nereti dzīvē pienāk situācijas, kad ir nepieciešami papildus naudas līdzekļi un ir jāapsver aizdevuma ņemšana. Mūsdienās ir pieejami vairāku veidu kredīti, kas ir piemēroti dažādām dzīves situācijām, un tehnoloģiju attīstība ir padarījusi pieteikšanos aizdevumiem samērā vienkāršu – kredītņēmējs var aizpildīt kredīta pieteikuma anketu kreditora mājaslapā. Tomēr tas, ka pieteikšanās aizdevumiem ir kļuvusi vieglāka nekā kādreiz, ir veicinājis situācijas, kad kredīti tiek ņemti nepārdomāti, tāpēc būtiski atcerēties, ka kredītus internetā var izmantot kā palīgus īstermiņa naudas problēmu risināšanai.

18

Šajā vecumā, aug ne tikai priekšrocības, bet arī izdevumi, kas rodas, lai tās izmantotu. Papildus naudas līdzekļus prasa, piemēram, transporta līdzekļa vadīšanas apliecības iegūšana, mācības augstskolā, patstāvīgas dzīves uzsākšanas un vēl citas darbības. Diemžēl, jo aktīvāk jaunietis cenšas iesoļot pieauguša cilvēka dzīvē, jo lielāki izdevumi rodas, kā rezultātā jaunietis var saskarties ar īslaicīgām finansiālām grūtībām, kuras varētu risināt ar ātrā kredīta palīdzību, taču tā saņemšana, tikko pilngadību sasniegušam jaunietim, var būt visai apgrūtinoša.

Ātros kredītus no 18 gadu vecuma izsniedz vien retais aizdevējs. Lielākā daļa kredītu izsniedzēju, noteikuši savam pakalpojumam vecuma ierobežojumu un aizņemties ļauj vien no 20 gadu vecuma.