Kredīta pieteikumsSMS kredīts ir viens no visātrāk noformējamiem aizdevumiem, kas pēdējo gadu laikā kļuvis ļoti populārs. Šo aizdevumu mēdz dēvēt arī par ātro aizdevumu vai interneta kredītu. To piedāvā vairāk nekā 50 dažādas kompānijas. Viena no lielākajām un zināmākajām kompānijām, kur ir pieejams SMS kredīts internetā ir Vivus.

Vivus piedāvātais SMS kredīts internetā ir aizdevums, ko iespējams noformēt un saņemt no praktiski jebkuras vietas Latvijā, ja vien tur ir pieejams internets un darbojas mobilais tālrunis. Lai saņemtu aizdevumu, Jums jādodas uz Vivus mājas lapu, jāveic reģistrācija, jānorāda vēlamais aizdevuma apmērs un atmaksas termiņš un jānoformē aizdevums. Parasti tas aizņem dažas minūtes laika un nauda kontā ir pieejama pēc pavisam neilga brīža.

Kredīts ir tik ātri, vienkārši nu ērti noformējams, jo tam nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums, ne citu sarežģītu un laikietilpīgu formalitāšu kārtošana. Bieži dažādu formalitāšu kārtošana aizņem līdz pat vairākām dienām, turklāt, lai noformētu galvojumu, Jums nepieciešams iesaistīt trešās personas savu finanšu jautājumu risināšanā, bet lai saņemtu aizdevumu pret ķīlu, ir nepieciešama mantiska vērtība, ko ieķīlāt.

SMS kredīts internetā pie Vivus ir pieejams personām, kas atbilst šādiem kritērijiem:

  • Ir Latvijas pastāvīgie iedzīvotāji;
  • Ir vecumā no 20 līdz 75 gadiem;
  • Bez kavētiem kredītu maksājumiem un pārkāptām parādsaistībām.

Ātrais aizdevums nav ieteicams personām bez regulāriem un pietiekami lieliem ienākumiem tā atmaksai.

Vivus saviem klientiem piedāvā aizdevumu līdz pat 3000 eiro atkarībā no klienta maksātspējas. Tas ir viens no vislielākajiem pieejamajiem ātrajiem kredītiem. Parasti šāda veida aizdevumu maksimālais apmērs nepārsniedz dažus simtus eiro. Tas nozīmē, ka ar Vivus Jūs varat saņemt naudu arī lielāku mērķu sasniegšanai nekā dažādu ikdienas izdevumu segšana.

Jāpiebilst, ka Vivus piedāvā ļoti elastīgas aizdevuma atmaksas nosacījumus – tā maksimālais termiņš var būt līdz pat 48 mēnešiem. Jūs varat izvēlēties sev izdevīgāko un piemērotāko kredīta atmaksas termiņu un naudu adot pa daļām. Tā ir lieliska iespēja personām, kas nevar atļauties atmaksāt visu aizdevumu uzreiz.