500 EURKad jāizvēlas piemērotākais kredīta veids, cilvēkiem bieži vien rodas jautājums par to vai labāk izvēlēties ātro kredītu, vai tomēr pieturēties pie patēriņa kredīta.

Salīdzinot ātro kredītu ar patēriņā kredītu, uzreiz var teikt to, ka katram no šiem aizdevuma veidiem ir savas pozitīvās un negatīvās īpašības. Patēriņā kredīta gada procentu likme vienmēr būs zemāka nekā ātrajiem kredītiem.

Katras sadarbības pašā pamatā ir abu partneru gandarījuma sajūta, lai pilnīgi nevienam nevajadzētu lieki iztērēt naudas līdzekļus. Tu jau zini, ka šāda veida aizdevumam ir iespēja izvēlēties ļoti piemērotu atmaksas periodu (līdz 5 gadiem), lai simtprocentīgi zinātu, ka Patēriņa aizdevumam iespējams izraudzīties atmaksas laiku ļoti elastīgā intervālā līdz 10000 eiro – itin visas Tavas vajadzības var būt realizētas vienlaicīgi! Visiem klientiem izpatikt nav elementāri, tomēr to ļoti veikli var paveikt, garantējot iespēju saņemt dažādas aizdevuma summas, proti, aizdevumus līdz pat 10000 eiro!

No ātro kredītu puses, šo GPL nemaz nevar just, jo aizdevums ir uz tik īsu laiku, ka procentu summa nemaz nav tik liela, kā tā būtu, ja kredīts tiktu ņemts uz vairākiem gadiem.

Tieši tāpēc ātro kredītu GPL nav tik svarīga. Savukārt jaunajiem ātrā kredīta klientiem ir iespēja aizņemties naudu no dažām ātro kredītu kompānijām bez procentiem. Šāda iespēja ir tikai tiem, kuri aizņemas pirmo reizi, taču piedāvājums nav visās ātrā kredīta kompānijās. Pirms izvēlēties ātro kredītu, ir ieteicams noskaidrot šī aizdevuma piedāvājumu. Tas pats attiecas arī uz patēriņa kredītiem, jo katras aizdevuma kompānijas piedāvājums būs mazliet savādāks. Gan banku, gan arī nebanku kreditori izvērtē savu klientu maksātspēju, pirms aizdevuma izsniegšanas. Jo lielāki ienākumi Jums ir, jo labākus aizdevuma noteikumus Jūs varēsiet saņemt.