500 EUR

Pastāv dažādu veidu ātrie aizņēmumi internetā. Populārākie no tiem ir ātrie kredīti, kas savu darbību Latvijā uzsāka pēc 2000. gada, tomēr īpaši populāri kļuva tikai pēc 2005. gada, kad Latvijas ekonomika sāka arvien straujāk attīstīties, kas pavēra lieliskas iespējas iesākt ātrā aizņēmuma biznesu tiem, kuriem bija brīvi līdzekļi, lai to īstenotu.

Vai vēlies uzzināt, kas ir ātrie aizdevumi?

Kas tad ir ātrie aizņēmumi internetā? Kā pieteikties un kā tos saņemt? Latvijas iedzīvotāji jau ir diezgan labi ar ātrajiem aizņēmumiem internetā, kurus tautā sauc par ātrajiem kredītiem. Ik gadu Latvijā palielinās ātro kredītu kompāniju skaits, jo pieprasījums pēc šī pakalpojuma ir liels. Ātrie kredīti ir nebanku kredītu devēji, kas piedāvā iespēju saņemt aizdevumu visiem tiem, kuriem bankas atsaka. Šādā veidā ātro aizņēmumu kompānijas riskē daudz vairāk, tomēr tas izskaidro arī nedaudz lielāku aizdevuma procentu likmi, nekā aizņemoties naudu no bankām.

Kam tiek izsniegti ātrie aizdevumi?

Ātros aizņēmumus internetā var saņemt visi Latvijas Republikas iedzīvotāji, kuri ir sasnieguši nepieciešamo vecumu. Parasti ir vajadzīgi vismaz 18 gadi, taču atsevišķās kredītu kompānijās tie ir 19,20 vai pat 21 gads. Lai saņemtu aizdevumu, Tev nedrīkst būt nenokārtotas kredītu saistības citās kredītu kompānijās, kā arī Tu nedrīksti būt kredītu reģistra uzskaitē. Lai saņemtu maksimālo aizdevuma summu no ātrajiem kredītiem, ir nepieciešami oficiāli ienākumi, tomēr bez nekādiem ienākumiem ir iespējams saņemt nelielas aizdevuma summas, kuras vēlāk var viegli atmaksāt.

Nobeigumā par šiem produktiem

Mazi aizdevumi ir īpaši populāri pārtikas iegādei, nelielu dāvanu pirkšanai, kā arī dažādu sadzīves sīkumu iegādei. Ātrie aizņēmumi internetā ir ļoti populāri pēdējo gadu laikā, jo tie piedāvā tādus pakalpojumus kā kredītlīniju, kredītlimitu, un saņemt pirmo aizdevumu bez komisijas un procentu maksas.