NaudaCik ilgā laikā varēsi saņemt aizdevumu pie Finanza.lv ātrā kredīta? Klientu aizdevuma pieteikumi, tiek izskatīti rūpīgi un bez steigas, tāpēc Finanza.lv izskatīs Jūsu aizdevuma pieteikumu pusstundas laikā, pēc aizdevuma pieteikuma brīža. Finanza kompānija piedāvā saņemt arī ilgtermiņa aizdevumus, kas parasti prasīs mazliet vairāk laika šo pieteikumu izskatīšanai, jo naudas summa ilgtermiņa aizdevumiem ir krietni vien lielāka. Taču atbildi par ilgtermiņa aizdevuma apstiprināšanu vai noraidīšanu saņemsiet ne vēlāk kā 24 stundu laikā.

Pozitīvi ir tas, ka ilgtermiņa aizdevums nav jāatdod uzreiz, jo ir iespēja atmaksāt aizdevumu, sadalot to pa vairākiem mēnešiem. Izdevīgi ir izmantot ilgtermiņa aizdevuma brīvdienas, kas ļauj Jums trīs mēnešus maksāt tikai procentu maksājumu bez pamatsummas.

Šāds piedāvājums ir īpaši izdevīgs tiem, kas vēlas veikt nelielus remontdarbus vai aizbraukt kādā ceļojumā. Kamēr notiek remonta veikšana, cilvēkiem nav jācīnās ar aizdevuma atmaksas veikšanu, kas parasti palīdz veikt šo remontu daudz veiksmīgāk. Tiem, kuri plāno doties ceļojumā, var droši izbaudīt atpūtu un par maksāšanu uztraukties tikai tad, kad būs pagājuši trīs mēneši. Patēriņa kredīta aizdevuma atmaksas laika posms ir no 6 līdz 24 mēnešiem, tomēr Finanza.lv meklē individuālus risinājumus ar katru savu klientu, tāpēc tiek pieļauti arī dažādi izņēmumi, kur klients var veikt pilnu aizdevuma atmaksu arī ilgākā laika posmā.

Ar ātro kredītu kompānijām ir jābūt īpaši uzmanīgiem, jo ātrais kredīts tiek piešķirts tikai uz vienu mēnesi, tāpēc bez skaidri zināma kredīta seguma, nav vēlams aizņemties naudu. Diemžēl netrūkst gadījumu, kad kredītu ņēmēji bezatbildīgi aizņemas naudu, kas noved pie dažādām sankcijām un pat kredītu reģistra. Tāpēc pirms aizņemies, rūpīgi izvērtē savas iespējas naudu atmaksāt, lai nesagādātu sev un saviem tuviniekiem liekas galvassāpes.

Ja rodas problēmas ar aizdevuma atmaksu, tad droši kontaktējies ar Finanza.lv klientu konsultantiem, kuri labprāt sniegs Jums atbildes uz visiem jautājumiem.