500 EURGreencredit.lv ir viens no Latvijas pazīstamākajiem aizdevējiem, kas savas darbības laikā izsniedzis vairāk, kā 100 000 īstermiņa aizdevumu.

Saviem jaunajiem klientiem aizdevējs piedāvā saņemt pirmo kredītu bez procentu maksas. Bezmaksas par procentiem kredīts pieejams robežās no 50 līdz 300 eiro ar atmaksas termiņu no 14 līdz 30 dienām.

Greencredit.lv aizdevumu iespējams noformēt tepat internetā un tā saņemšanai nav nepieciešam ķīla vai galvotājs, taču, lai kredīta pieprasījums tiktu apstiprināts, personai jāatbilst dažām standarta prasībām, tai:

  • Jābūt vecuma robežās no 21 līdz 75 gadiem
  • Jābūt Latvijas rezidentam ar valsts piešķirtu personas kodu,
  • Nedrīkst būt kavētu maksājumu, kuru rezultātā notikusi reģistrācija parādnieku reģistrā.
  • Jābūt bankas kontam kādā no Latvijā reģistrētām bankām, kā arī jābūt mobilā telefona numuram un e-pasta adresei, uz kuru tiks saņemti ziņojumi no aizdevēja.
  • Jāsaņem regulāri ikmēneša ienākumi, kuru apjoms ir pietiekami liels, lai kredīta atmaksa neradītu liekas problēmas un finansiālo slogu.

Lai aizdevuma atmaksa noritētu tik pat raiti, kā tā noformēšana un atmaksas termiņu nenāktos pagarināt, aizpildot kredīta pieteikuma formu, vairāk kārt izvērtējat vai norādītā aizdevuma summa un atmaksas termiņš atbilst jūsu interesēm un vai spēsiet veikt aizdevuma atmaksu līdz izvēlētā termiņa beigām. Ja kredīta noformēšanas procesā radušies kādi jautājumi, kārtīgi izpētiet aizdevēja mājas lapā pieejamo informāciju vai sazinieties ar greencredit darbiniekiem, tādējādi kliedējot šaubas un aizņemoties atbildīgi.