Ja vajadzīga ātra nauda – noderēs īstermiņa kredīts. Parasti nauda tiek aizdota uz 30 dienām, jeb 1 mēnesi. Summas parasti ir nelielas un arī procenti, attiecīgi, ir zemi. Šādus ātros kredītus piedāvā vairāki aizdevēji, piemēram Kredits 7, Bino, Lat Credit vai Credit ON. Augstākminētie kreditori ir arī LNKA biedri, jeb atbildīgi aizdevēji.

Kas interesē citus?

Aizņēmums

atrie krediti interneta visi

atrais kredits interneta brivdienas

ātrais kredīts internetā uz 12 mēnešiem

atrais kredits interneta lv

ātrais kredīts internetā no 20 gadiem

ātrais kredīts internetā uz 24 mēnešiem

ātrie kredīti internetā ar sliktu kredītvēsturi

ātrie kredīti internetā bez darba vietas

ātrie kredīti internetā salīdzini

ātro kredītu izsniegšana

ātrie kredīti ilgtermiņā

ātrie kredīti internetā uz gadu

atrais kredits juridiskam personam

ātrais kredīts jēkabpilī

atrais kredits jekabpils

atrais kredits jauns

ātrais kredīts juridiskai personai

ātro kredītu jūgā

jaunais atrais kredits

jaunakais atrais kredits

ātrais kredīts kimbi

atrais kredits kreditlinija

Reizēm nepieciešamība pēc naudas ir tikai uz neilgu laiku. Ikdienas tēriņiem pilnīgi pietiek ar algu un, iespējams, pat izdodas veidot nelielus iekrājumus, bet pat tad var rasties nepieciešamība pēc papildus nauda. Šāda nepieciešamība var rasties vairākās situācijās, piemēram, jau kādu laiku krāj naudu jaunam televizoram, tieši šobrīd to ar ievērojamu atlaidi var iegādāties, bet tev tik un tā joprojām pietrūkst simts eiro. Šādas nelielas summas dēļ nav nepieciešams iegādāties noskatīto preci līzingā un pēc tam par to maksāt gadu vai pat divus. Reti kura līzinga kompānija ļaus par iegādāto preci samaksāt īsākā laika periodā, jo tādā gadījumā tu nemaksāsi procentus, kas ir līzinga kompāniju iztikas avots. Ņemt kredītu bankā šādā situācijā arī nebūtu labākais risinājums, jo bankas parasti nepiedāvā neliela apmēra kredītus ar īsu apmaksas periodu. Savukārt, paņemot lielāku kredītu, nekā patiesībā nepieciešams, ļoti nāksies savaldīties, lai šo naudu neiztērētu.

Aizņemieties atbildīgi, jo kredīti nav pieejami visiem, kas to vēlas. Ir svarīgi aizņemties atbildīgi. Tie, kuriem kredīts nav pieejams, tiem jāmeklē alternatīvas.