NaudaAizņemties naudu var dažādos veidos. Kā aizņemties naudu, ja esi palicis bez darba, un nav iespēja saņemt oficiālu aizdevumu no bankas? Pirmkārt, protams, ir jāvēršas pie savas ģimenes vai jājautā naudu draugiem. Tomēr, ja tas neizdodas, tad ir jādomā citi risinājumi. Viens no variantiem, protams, ir automašīnas vai kāda īpašuma ieķīlāšana, kas garantēs Jums diezgan lielu aizdevumu.

Tomēr tas vienmēr ir riskanti, jo gadījumos, kad rodas problēmas ar aizdevuma atmaksu, tavu īpašumu vai automašīnu var atņemt. Lai izvairītos no tādām situācijām, ir jāmeklē alternatīvas. Viens no veidiem kā aizņemties naudu ir patēriņa kredīts, kas parasti piedāvā arī izdevīgākus aizdevuma atmaksas procentus, nekā lielākā daļa ātrie kredīti. Patēriņa kredītu var saņemt Latvijas Republikas iedzīvotāji, kuriem ir oficiāli ienākumi. Tātad, ja esi palicis bez darba, tad patēriņa kredītu Tev nesanāks aizņemties. Tomēr savs labums patēriņa kredītam arī ir.

Piemēram, ja Tev izdodas saņemt aizdevumu, taču velies ar šo naudu atjaunot savu dzīvokli vai privātmāju, tad ir iespēja saņemt kredīta brīvdienas, kas nodrošinās tevi ar vairāk laiku un brīvākām finansēm pirmos trīs mēnešus, kamēr mierīgi varēsi pabeigt iecerēto. Kredīta brīvdienu laika ir iespēja veikt tikai aizdevuma procentu maksājumus, neuztraucoties par pamatsummas maksājumiem. Ja esi nupat palicis bez darba un ļoti nepieciešama nauda, tad labs veids, kā aizņemties, ir ātrais kredīts. Nevajag daudz, lai saņemtu 300 eiro no sevis izvēlētās ātra kredīta kompānijas. Labums ir tāds, ka ātrie kredīti vel nezina vai Tu joprojām strādā vai nē. Tas ir tāpēc, ka lielākā daļa ātrie kredīti nemaz nepārbauda šādu informāciju. Vienkārši uzticas tam, ko Tu norādi kredīta pieteikuma anketā. Kā saņemt naudu no ātrajiem kredītiem? Tev būs nepieciešams bankas konts.