Aizņemties vai sakrāt? Abi varianti ir iespējami, bet kuru izvēlas lielākā daļa no mums?

500 EUR

Kāda ir lielākā atšķirība? Aizņemties ir viegli. Ja ir ienākumi un nav sabojāta vēsture, gandrīz, jebkurš var saņemt aizdevumu. Ieejot internetā var saņemt aizdevumu, nieka, 15 minūšu laikā. Tas ir ātri un viegli. Bet, lai sakrātu mums pašiem ir jāpieņem lēmums, ka mēs krāsim. Mums ir skaidrs mērķis, ko vēlamies ar šo, sakrāto, naudu darīt vai vēlamies, lai ir drošības fonds neparedzētiem izdevumiem. Tas prasa apņemšanos un laiku.

Redzam reklāmu par ļoti lētu ceļojumu uz vietu kur, vienmēr, esam vēlējušies doties. Bet nav brīvu līdzekļu šim ceļojumam. Izeja ir vienkārša, paņemt kredītu un doties ceļojumā. Tas ir viens variants. Otrs ir apņemties doties ceļojumā un katru mēnesi atlikt naudu, lai atvaļinājumā varētu to darīt brīvi un bez papildus saistībām. Varbūt, nebūs uz īpašās akcijas noteikumiem, bet arī to var nokārtot, jo atrast labāko variantu var vienmēr ieguldot laiku un enerģiju.

Mūsu sakrātā nauda ir mūsu nauda. Esam no kaut kā atteikušies vai neesam lieki tērējuši, vai esam, vienkārši, atlikuši brīvos līdzekļus. Kredīts ir saistības uz ilgāku laiku. Tas būs jāatdod, jāatdod ar procentiem. Kredīts nav slikta lieta, bet tikai tādā gadījumā, ja tas tiek ņemts reti un atbildīgi. Nav saprātīgi visu laiku dzīvot uz ātrajiem kredītiem, patēriņa kredītiem un/vai izmantot lombardu pakalpojumus. Mūsdienās pat dzīvot nav veselīgi, bet ievērojot mērenību visās dzīves jomās, problēmu nebūs.