500 EURJebkuram Latvijas Republikas iedzīvotājam ir iespēja saņemt kredītu internetā jau šodien. Tomēr dažādiem kredītu veidiem un kredītu kompānijām ir atšķirīgas prasības. Par piemēru, ne vienmēr izdosies saņemt auto līzingu, piesakoties internetā, taču daudzas kredītu kompānijas šādu iespēju pieļauj.

Tas ir tāpēc, ka liela daļa klientu ir aizņemti cilvēki un, lai taupītu laiku, tiek piedāvāti dažādi veidi kā saņemt kredītu internetā jau šodien. Ja runā par auto līzingiem, tad parasti pati automašīna būs jāieķīlā, tādējādi kredītu kompānijas nodrošinās pret iespējamu zaudējumu gūšanu. Protams, pašam automašīnas pircējam būs jāveic 10 – 20 % pirmā iemaksa, lai parādītu to, ka viņš uztver šīs kredīta saistības nopietni un tādā veidā kopējā aizdevuma summa būs nedaudz mazāka.

Runājot par kredītiem internetā, kurus jau ir iespējams šodien saņemt, prātā nāk ātrie kredīti, kas nu jau Latvijā ir vairāk, kā ļoti populāri. Skatoties pēc statistikas, vairāk, kā katrs otrais Latvijas Republikas iedzīvotājs ir saņēmis ātro kredītu vismaz vienu reizi. Tas ir izskaidrojams ar šo kredītu vieglo pieejamību un īso nokārtošanas laiku. Ņemot par piemēru ilgtermiņa aizdevumu no bankas, kura nokārtošanai nepieciešami vairāk, kā 2 mēneši, protams ar atsevišķiem izņēmumiem, tad ātro kredītu ir iespējams nokārtot apmēram 5 minūšu laikā un naudu saņemt 15 minūtēs, pēc pieteikuma nosūtīšanas. Tas, protams, ja Jūs atbilstat visiem nepieciešamajiem kritērijiem.