GrāmatvedeJums nepieciešami papildus līdzekļi, lai veiktu mājokļa kosmētisko remontu, esat saskaitījuši savu budžetu, taču saprotat, ka Jums nav pietiekoši brīvu naudas līdzekļu, lai atsvaidzinātu savu dzīves vietu. šajā dzīves situācijā Jums labs palīgs būs kredīts mājokļa kosmētiskajam remontam. Atliek vien aprēķināt kāda naudas summa Jums nepieciešama un izvērtēt kuru kredīta veidu Jums mājokļa kosmētiskajam remontam noformēt.

Lai naudas līdzekļi tiešām pietiktu un kredīts mājokļa kosmētiskajam remontam tiktu noformēts atbilstošu līdzekļu apjomā, diezgan detalizēti vajadzētu veikt nepieciešamo naudas līdzekļu aprēķinu. Visprecīzāk Jums tas izdosies, ja visu nepieciešamos materiālus veikalā izvēlēsieties un sarakstīsiet to cenas.

Reprezentatīvs piemērs

Piemēram, tapešu rullis maksā x cenu, Jums vajag y ruļļus, tātad x cena reizināta ar y ruļļiem vienāda ar nepieciešamo naudas summu tapešu iegādei. Labākais veids, kā to visu izdarīt pietiekami nekļūdīgi ir sarakstīt visus nepieciešamos materiālus un katram materiālam pretī nepieciešamo naudas summu, tad sakalkulēt kopējos nepieciešamos līdzekļus mājokļa kosmētiskajam remontam.

Otra daļa būs maksa par remontdarbu pakalpojumiem, kas Jums šos remontdarbus veiks. Te jāizvērtē savi spēki un iespējas, vai to varēsiet veikt pats, vai būs nepieciešama speciālista palīdzība. Ja vajadzīga speciālista palīdzība, tad kāda būs maksa meistaram. Kad Jums ir skaidrs cik lielus  naudas līdzekļus vajag materiāliem un cik meistaram, Jūs zināsiet cik liels kredīts mājokļa kosmētiskajam remontam Jums nepieciešams. Kad nepieciešamā naudas summa mājokļa kosmētiskajam remontam zināma, nākošais veicamais solis ir saprast kurš kredīta veids Jums  mājokļa kosmētiskajam remontam ir piemērotākais.