Viens no kredītiem, kurs tiek apstrādāts internetā ir ātrais kredīts. Šie ātro kredītu aizdevēji parasti piedāvā savus pakalpojumus visu diennakti, taču ja Jūs pieteiksieties kredītam pēc aizņēmēja darba laika, Jūsu pieteikums tiks apstiprināts nākamajā darba dienā. Aizdevēji strādā no agra rīta līdz vēlam vakaram – klientu ērtībām.

Kredīta apstrādes laiks

Internets

Cik ilgs laiks paies, lai aizdevējs apstiprinātu Jūsu pieteikumu un piešķirtu Jums nepieciešamo naudas summu? Ātrais kredīts parasti ir paredzēts, lai palīdzētu aizņēmējiem segt dažādas ārkārtas finanšu izmaksas, un tādējādi kredīta pieteikums būtu jāapstrādā pēc iespējas ātrāk. Tas nozīmē, ja ātro kredītu aizdevējs prasīs vairāk laika nekā Jūs varat tam dot, Jūs varat meklēt citu piedāvājumu. Ātro kredītu aizdevēji apstrādā kredītu pieteikumus ļoti īsā laika periodā, tāpēc Jums vajadzētu izvēlēties vienu, kas piedāvā Jums visvairāk ērtību. Reāli tās ir dažas minūtes vienam pieteikumam, kas paņem aizdevēja laiku. Tas nenozīmē, ka visiem būs pieejams kredīts un aizdevēji apstrādā tikai personas datus. Aizdevējiem ir savas metodes, kā noteikt klienta maksātspēju un to vai aizdotā nauda tiks atgūta atpakaļ bez līgumu nosacījumu neievērošanas.

SMS kredīts sākumā internetā

Internets

Iespējamas saņemt aizdevumu arī ar SMS starpniecību. Ja esat reģistrējies uzņēmuma mājas lapā, varat izmantot savu, reģistrēto, telefona numuru, lai veiktu pieteikumu. Pēc pieteikuma nosūtīšanas un pozitīvas atbildes, saņemsiet apstiprinājuma kodu. šis kods ir jānosūta uz attiecīgo uzņēmuma telefona numuru vienas stundas laikā, tādējādi, apstiprinot jūsu aizdevuma pieteikumu. Nākamais solis ir naudas saņemšana jūsu bankas kontā.

Ja radušās, neparedzētas, problēmas ar aizdevuma atmaksu ir iespējams veikt termiņa pagarinājumu. Tas, protams, ir maksas pakalpojums un izmaksas ir atkarīgas no jūsu aizdevuma apmēra un izvēlēta pagarinājuma termiņa. Savā lietotāja profilā jāizvēlas iespēja “pagarināt”, tad jāveic naudas pārskaitījums, ja tas netiks saņemts 24 stundu laika, pagarināšana tiks anulēta. Šādu aizdevuma pagarināšanu ir iespējams veikt, ne vairāk kā, divas reizes.

Vienmēr pārliecinieties, ka Jūs piesakāties kredītam pie aizdevēja, kas ir licencēts. Latvijā aizdevumus nedrīkst sniegt, ja aizdevējs nav saņēmis speciālu licenci šāda veida pakalpojumu piedāvāšanai jeb sniegšanai. Atļaujas ir pieejamas aizdevēju kontaktu sadaļā vai citur un tās dod signālu, ka Jūs aizņemsieties no likumīga un godīga aizdevēja.