LadyLoan.lv ir salīdzinoši ļoti jauns īstermiņa kredītu aizdevējs Latvijā. Kreditors piedāvā ātru un ērtu iespēju aizņemties. Nav nepieciešamas liekas formalitātes un tiek garantēts klienta komforts. Klientu apkalpošana ir operatīva, efektīva un ātra – pieteikums tiek izskatīts un aizdevums tiek piešķirts vien dažu minūšu laikā. LadyLoan.lv vēlas atbalstīt savus klientus jebkurā laikā un situācijā, tāpēc cenšas nodrošināt maksimālu pieejamību saviem pakalpojumiem 365 dienas gadā. Ikviens klients ir aicināts griezties pie klientu konsultantiem, zvanot pa tālruni vai rakstot e-pastu. Sazināties ar konsultantu ir svarīgi gan neskaidrību gadījumā, gan tad, ja radušies sarežģījumi atmaksas procesā.

LadyLoan.lv piedāvā iespēju aizņemties īstermiņa naudas aizdevumu situācijās, kad tas ir steidzami nepieciešams, un summa nav ekstremāli liela. Tās var būt neparedzētas situācijas, piemēram, salūzusi tehnika, steidzami nomaksājami rēķini, kad kavējas algas iemaksa, nelieli pirkumi, kuriem nepieciešama neliela papildus naudas summa un daudz citu iespēju. Katram klientam ir savs mērķis, kam aizņemties, un LadyLoan.lv garantē 100% konfidencialitāti – klienta dati ir pieejami tikai kompānijai, kā arī tēriņa mērķi katrs klients var izvēlēties brīvi un individuāli.

Pieteikties aizdevumam var jebkurš interesents, kas sasniedzis 20 gadu vecumu, ir Latvijas Republikas pilsonis, pieder aktīvs bankas konts jebkurā no Latvijas bankām, kā arī aktīvs telefona pieslēgums.

Jebkurš jaunais klients jau pirmajā aizņemšanās reizē var aizņemties maksimālo piedāvāto summu, taču summas apmēru kompānija piešķir, vadoties pēc klienta finansiālās situācijas un iespējas kredītu atmaksāt. LadyLoan.lv piedāvā aizņemties summu no 50 līdz 500 EUR apmēram. Atmaksas termiņš ir 7 līdz 30 dienas. Tāpat pirmajā aizņemšanās reizē netiek pieprasīta komisijas maksa vai procentu likme, kas nozīmē, ka klients termiņa beigās atdod tieši tikpat, cik aizņēmās sākumā.

Aizdevuma saņemšanas process nav sarežģīts. Vispirms klientam ir jāaizpilda pieteikums, kurā norāda sev vēlamo aizdevuma summu un atmaksas termiņu, un jāaizpilda reģistrācijas anketa, kas izdarāms tikai LadyLoan.lv mājaslapā. Klientam ir jāveic 1 eiro centa pārskaitījums uz LadyLoan.lv bankas kontu, kas ērtā un drošā veidā sniedz aizdevējam klienta bankas konta numuru, uz kuru vēlāk pārskaitīt aizdevuma summu. Pēc tam LadyLoan.lv informē klientu par savu lēmumu dažu minūšu laikā pēc reģistrācijas maksas sagaidīšanas ar e-pasta un SMS palīdzību. Visbeidzot, klients, kura bankas konts ir kādā no bankām, kuras izmanto LadyLoan.lv, aizdevumu savā bankas kontā saņem aptuveni 15 minūšu laikā. Turpretī citu bankas kontu īpašniekiem naudas summa tiks ieskaitīta nākamajā darba dienā. Pārskaitījuma ātrumu ietekmē arī klienta internetbankas darbības ātrums.

Situācijā, ja klientam radušies sarežģījumi un nav iespēja atmaksāt aizdevumu, iekļaujoties termiņā, tiek piedāvāta iespēja pagarināt atmaksas periodu par 7 līdz 30 dienām. Tādā gadījumā klientam pirms atmaksas termiņa beigām savā klienta profilā jāizvēlas attiecīgā opcija un jāveic atbilstoša samaksa par pakalpojumu. Komisijas maksa par aizdevuma atmaksas termiņa pagarināšanu ir atkarīga no aizdevuma summas apmēra un atmaksas dienu skaita.

LadyLoan.lv aizdevuma pieteikumus izskata darba dienās no plkst. 8.00 līdz 22.00, savukārt brīvdienās no plkst. 10.00 līdz 20.00. Klients var pieteikt savu aizdevumu jebkurā dienā un laikā.

LadyLoan.lv piedāvā ērtu un komfortablu aizņemšanos – gan kompānijas mājaslapa, gan pats aizņemšanās process ir veidots tā, lai jebkurš interesents varētu brīvi un saprotami veikt aizdevuma pieteikumu. Kompānija uzsvaru liek uz klienta uzticības veidošanu un drošības sajūtu, lai katra aizņemšanās būtu patīkama.