KredītsKredits365 ir nebanku kreditors, kas pazīstams ar kvalitatīvu un ātru pakalpojumu sniegšanu. Kredits365 piedāvā aizņemties noteiktu naudas summu cilvēkiem, kuriem nepieciešama īstermiņa finanšu vajadzību risināšana. Kompānija pirmajā aizņemšanās reizē piedāvā aizņemties līdz 300 EUR lielu naudas summu, bet otrajā un turpmākajās reizēs – līdz 400 EUR.

Lai ātrais kredīts tiktu pieteikts atbildīgi un droši, Kredits365 aicina savus klientus rūpīgi izpētīt līguma nosacījumus, izvērtēt savu ikmēneša ienākumu un izdevumu stabilitāti, kā arī pārliecināties par aizņēmuma nepieciešamību un savu spēju atmaksāt atbilstošo naudas summu.

Īstermiņa kredītam var pieteikties jebkurš 21 līdz 65 gadus vecs Latvijas Republikas pilsonis. Klientam jābūt fiziski strādājošai personai ar kontu kādā no Latvijas bankām, aktīvam mobilā tālruņa pieslēgumam, bez kavētiem kredītmaksājumiem vai pārkāptām līgumsaistībām.

Kredītu saņemt var, veicot dažus vienkāršus soļus. Vispirms klientam ir jāveic reģistrācija, norādot visu prasīto informāciju par sevi. Tad bankas konta identificēšanai klientam uz Kredits365 kontu ir jāpārskaita 1 eiro cents – šī darbība ļaus droši un skaidri darīt zināmu klienta bankas konta numuru. Ja reģistrācija ir noritējusi veiksmīgi, tad klients saņems SMS īsziņu ar savu lietotāja ID un e-pastu, kurā būs norādīta parole. Reģistrāciju var pabeigt, autorizējoties Kredits365 ar savu lietotāja ID un saņemto paroli. Pēc reģistrēšanās klients savā profilā var izveidot aizdevuma pieteikumu, izvēloties aizņēmuma summu un atmaksas termiņu pēc saviem ieskatiem. Ievadot nepieciešamo informāciju kopējo kredītsaistību apmēra noteikšanai un iepazīstoties ar līgumsaistību noteikumiem, klients ir noformējis sava aizdevuma pieteikumu.

Tālāk Kredits365 izskata un izvērtē klienta pieteikumu un ziņo par pieņemto lēmumu klientam ar SMS palīdzību. Citadele bankas, Swedbank un SEB bankas kontu īpašnieki aizdevumu saņem, apmēram, 15 minūšu laikā, savukārt citu bankas kontu īpašniekiem tas prasa 1 darba dienu kopš pieteikuma izskatīšanas brīža.