NaudaOpen credit ātrais kredīts ir viens no populārākajiem ātrajiem kredītiem Latvijā. Opencredits savu uzticību klientu vidū ir ieguvis ar savu profesionālo attieksmi, pretimnākšanu un individuālu pieeju visiem saviem klientiem.

Opencredit Latvijā veiksmīgi darbojās jau vairāk kā 10 gadus. Ātrais kredīts Latvijas iedzīvotāju vidū ir ieguvis ļoti lielu popularitāti ar to, ka ātro kredītu pie opencredit ir ļoti viegli saņemt. Aizņemties ir iespējams atsevišķās pasta nodaļās, lielveikalos, telefoniski, klātienē vai izmantojot interneta palīdzību.

Atkārtotiem aizdevumiem pastāv iespēja aizņemties kredītu pie Opencredit, izmantojot īsziņas palīdzību. Atliek tikai ievadīt savu klienta kodu un summu, kāda Jums ir nepieciešama un uz cik ilgu laika posmu. Tad Opencredit pārstāvji izvērtēs Jūsu aizdevuma pieteikumu un sniegs Jums atbildi jau dažu minūšu laikā. Ja kredīta pieteikums tiks apstiprināts, tad ne vēlāk kā 15 minūtēs aizdevums jau būs ieskaitīts Jūsu bankas kontā.

Svarīgi ir atcerēties to, ka nauda otrajā reize tiek aizdota ar nelieliem aizdevuma procentiem. Tas padara Opencredit ātro kredītu ļoti izdevīgu tad, kad šis aizdevums tiek ņemts pirmo reizi, jo tad netiek pielāgota ne procentu maksa, ne arī komisija par šī pakalpojuma izmantošanu. Pie opencredit ātrā kredīta, viss ir ļoti vienkārši un ērti. Nav nekādu slēptu maksājumu vai dažādas viltības, kā izvilināt vairāk naudas no saviem klientiem. Ņemot vērā to, ka ar opencredit viss ir tik vienkārši, būtu vērā jāņem daži noteikumi par to, ka aizdevumu nevar saņemt personas, kuras ir jaunākas par 20 gadu vecumu un tās personas, kuras ir pārsniegušas 70 gadu robežu.

Veicot šādu vecuma ierobežojumu Opencredit samazina risku, aizdodot tikai tiem patērētājiem, kuri spēj aizdevumu veiksmīgi atmaksāt. Svarīgi zināt to, ka Opencredit ātrais kredīts neizsniedz aizdevumus personām, kurām nav stabili ikmēneša ienākumi un tiem, kuriem ir nenokārtotas parādsaistības citās kredītiestādēs. Tāpēc, ja Jūs uztraucaties par to, ka aizdevums Jums varētu tikt atteikts, tad tam nav pamata, jo galvenais ir ievērot augstāk minētās prasības un Jūs saņemsiet aizdevumu pie Opencredit ātrā kredīta.