Kredīts 50 eiroViens no populārākajiem veidiem, kāpēc 19 gadus veci jaunieši izvēlās ātro kredītu, tāpēc ka vecāki nespēja laicīgi atsūtīt vairāk naudu saviem bērniem, kuri dzīvo kopmītnēs, bet pārāk ātri ir iztērējuši vecāku piešķirtos līdzekļus.

Jauniešiem pašiem nav ieteicams ņemt aizdevumu, jo liela daļa no viņiem saņemt tikai valsts stipendiju studējot un pārējie ienākumi ir atkarīgi no tā, cik daudz vecāki viņiem piešķir naudu. Aizņemties nelielas summas ir veselīgi, jo tādā veidā Tu no 19 gadu vecuma iemācies apieties ar naudu un aizņemties atbildīgi iekļaujoties savās finansiālajās robežās. Citi iemesli, kāpēc ņemt kredītu no 19 gadiem, ir priekš nelielas atpūtas, dzimšanas dienas svinēšanas vai valsts svētku kvalitatīvākai laika pavadīšanai. 19 gadu vecumā jaunieši strādā pa vasaru un pārējo sezonu iegūst izglītību. Ja ir paredzēts doties ceļojumā vasarā, tad iespējams, ka naudu vajadzēs ātrāk, nekā to būtu iespējams nopelnīt. Tieši tāpēc ir izdevīgi aizņemties ātro kredītu, ja Jūs plānojat ceļojumu kopā ar saviem draugiem.

Nav svarīgi vai tas ir tepat Latvijas teritorijā vai brauciens pa tuvākajām Eiropas valstīm, ātrais kredīts palīdzēs Jums piepildīt Jūsu vēlmes un sapņus apskatīt pasauli. Tiem, kuriem rodas problēmas ar aizdevuma atmaksu, ir ieteicams kontaktēties ar saviem vecākiem, kuri sniegs Jums finansiālu atbalstu vai kādu padomu, kā labāk rīkoties Jūsu situācijā. Populārākie veidi kā rīkoties, kad nonākat situācijā, ka nevarat veikt ātrā kredīta atmaksu 19 gadu vecumā, ir vienkārša aizdevuma atmaksas termiņa pagarināšana. Tas ļaus Tev iegūt vairāk laika, lai sakrātu pietiekoši daudz naudu, priekš pilna aizdevuma atmaksas veikšanas. Dažādu sarežģījumu gadījumos ir ieteicams kontaktēties ar ātrā kredīta kompāniju, kur finanšu speciālisti Jums dos gudrus padomus kā rīkoties un kopīgiem spēkiem mēģinās atrast veidus kā tikt galā ar Jūsu situāciju individuāli. 19 gadi ir diezgan agrs vecums, lai aizņemtos lielas summas, tāpēc ātrie kredīti ir labs veids kā iemācīt jauniešiem apieties ar naudu. Kur gan vel var dabūt tādu pieredzi, ja ne izmēģinot.

Avots: http://www.zuz.lv/interneta-kredits-no-19-gadiem