Latvijā Pēdējo gadu laikā pieprasījums pēc ātrajiem aizdevumiem ir ievērojami palielinājies, jo mūsdienu straujais dzīves ritms un dažādi neparedzēti tēriņi var sašķobīt ienākumu un izdevumu attiecību. Ja arī Tu esi nonācis situācijā, kurā Tev svarīga iemesla dēļ ir nepieciešami papildu līdzekļi, tad SIA vivus ātrais kredīts internetā var būt salīdzinoši labs veids, kā atrisināt steidzamu finansiālu jautājumu, ja nav citu iespēju. Lasot tālāk, uzzini, kādi ir nosacījumi aizdevuma saņemšanai! Saņem kredītu 20 minūšu laikā Ne velti šāda tipa aizdevumus dēvē par ātrajiem kredītiem, jo tos patiešām var saņemt pavisam īsā laikā, ja klients atbilst visiem noteikumiem un ir ar atbilstošu maksātspēju.

Lai saņemtu aizdevumu, Tev jāveic

  • Aizpildi kredīta pieteikumu.
  • Atceries, ka kredītu iespējams saņemt tikai kredītiestādes norādītajā darba laikā, ko vari apskatīt
  • Iepazīsties ar kredītdevēja līguma nosacījumiem;
  • Reģistrējies izvēlētās kredītiestādes mājaslapā, aizpildot visu prasīto informāciju;

NaudaNeviens kreditors Latvijā neizsniedz kredītus naktī (tai skaitā SIA VIVUS), bet daži strādā arī brīvdienās (arī SIA VIVUS). Svarīgs faktors ātrākai naudas saņemšanai ir tas, ka iesniegtajai informācijai ir jābūt patiesai un korektai, pretējā gadījumā ātrais kredīts internetā tiks atteikts. Turklāt individuāli tiek izvērtēta arī katra klienta kredītvēsture, kam var būt izšķiroša loma naudas saņemšanas procesā. Vai ir pieejams ātrais aizdevums ar sliktu kredītvēsturi? Pieaugot izsniegtajam ātro kredītu apjomam, paliek aktuālāks arī jautājums par sliktu kredītvēsturi. Pirmkārt, jānoskaidro, kas ir kredītvēsture. To veido visas darbības, kas saistītas ar kredītiem ¬ to ņemšana, atdošana, pagarināšana un, protams, arī maksājumu kavējumi. Ideālas kredītvēstures gadījumā nav ne maksājumu kavējumi, ne nenokārtotas finansiālas saistības. Šādiem klientiem ir lielāka iespēja saņemt aizdevumu nekā parādniekiem, kas ierakstīti kredītu reģistrā.

Lai arī nebanku sektora aizdevēji sliktu kredītvēsturi vērtē nedaudz pielaidīgāk nekā bankas, tas tomēr nenozīmē, ka ikviens šādā veidā var tikt pie vieglas naudas.

Ja Tev ir negatīva kredītvēsture, bet tomēr vēlies saņemt aizdevumu, tad ir divas iespējas, kā to izdarīt:

Darīt to caur galvotāju. Galvotājs ir persona, kas galvos, ka būsi spējīgs atmaksāt aizņēmumu noteiktajā apjomā un termiņā;

Pretī dot ķīlu. Ķīla kalpos kā garantija, ka kredītdevējs nepaliks mīnusos, ja kredīts tomēr netiks atmaksāts. Visbiežāk par ķīlu kalpo kredītņēmēja automašīna. Gadījumā, ja nav ne ķīlas, ne galvotāja, vēl ir iespēja mēģināt godprātīgi iesniegt kredītdevējam dokumentētus pierādījumus tam, ka būsi spējīgs atmaksāt aizdevumu. Kā pierādījums derēs bankas izraksts par Taviem ienākumiem, nodarbinātības izziņa no Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras vai izziņa no Valsts ieņēmumu dienesta vai pašreizējās darba vietas. Aizņemies apdomīgi! Lai arī ātrais kredīts internetā dažkārt var būt kā vienīgais glābiņš ārkārtas finansiāla jautājuma atrisināšanā, ne vienmēr tas tiek ņemts ar tādu mērķi. Pirms kredīta ņemšanas rūpīgi izvērtē savas iespējas atmaksāt aizdevumu!